SUNDAY AND SWEENEY REED, 1955

16 April 2008
207

Danila Vassilieff

(1897 - 1958)
SUNDAY AND SWEENEY REED, 1955

watercolour and gouache on paper

37.0 x 43.0 cm

$4,000 - 6,000
Provenance

The Reed Family Collection, Victoria